Верифікація пацієнтів під час реєстрації та авторизації на medportal.ua

Завдання

Для медичної інформаційної системи medportal.ua важливим фактором є верифікація реального номеру телефону пацієнта, який обирає медичний заклад та записується до лікаря онлайн.

З метою ідентифікації номеру пацієнта, medportal шукав найбільш надійний спосіб підтвердження, який, разом із гарантованою доставкою дзвінка, буде ідентифікувати справжнього користувача та мати захист від спам-ботів та нецільових верифікацій.

Проблеми та складності до впровадження верифікації дзвінком

При виборі методу верифікації замовник враховував досвід роботи з смс, який має декілька істотних недоліків:

1. Це дорогий (0,35-0,40 грн/смс) і не зовсім надійний спосіб. Також відомо, що в доставці через смс виникають помилки, повідомлення можуть приходити із запізненням до 5 хвилин і це призводить до втрати клієнтів.

2. СМС не вирішує завдання верифікації міських та стаціонарних номерів, користувачі яких дзвонять для запису до лікаря.

Як впроваджували

З метою оперативної комунікації між замовником та нами, створили робочий чат та розпочали обговорення проекту, зі свого боку надали API для інтеграції систем, відповіли на всі питання та дали рекомендації щодо впровадження рішення на стороні клієнта.

Просте API дозволило оперативно виконати всі необхідні налаштування та успішно випробувати сервіс на практиці. У тестах, разом із легкістю сприйняття для клієнта, особлива увага приділялась стабільності сервісу та миттєвій доставці дзвінка.

Результати

Після успішного тестування сервісу, замовником був обраний метод верифікації за допомогою натискання кнопки 1 в IVR меню, що дозволило, в умовах зростаючої кількості верифікацій отримати не тільки гарантований сервіс, а й економію.

- Вартість реалізації за смс розраховувалася за принципом: (1 смс = 0,40 грн.) × кількість повідомлень на місяць = сума до сплати. Якщо необхідно щомісяця надсилати до 100 000 таких смс повідомлень, то вартість реалізації обходилася б у 40 000 грн. щомісяця.

- Вартість послуги через дзвінок: (1 дзвінок = 0,15 грн.) × кіл-сть дзвінків на місяць = сума до сплати. Беремо 100 000 автентифікацій за дзвінком та отримуємо 15 000 грн. щомісяця.

Отже, щомісячна економія 25 000 грн., що за рік становить близько 300 000 грн.

Отже, вибір очевидний, замовник вибрав дзвінок.

Колосальна економія, чи не так?
Почніть заощаджувати на SMS авторизаціях вже зараз
Ми зробили сервіс максимально зручним для простої і швидкої інтеграції в ваш проект
Дивіться інші наші кейси
КЕЙС
КЕЙС
КЕЙС
Телефон
Пошта
Адреса
Київ, вул. Є. Сверстюка, 11Б, 2 поверх, бізнес центр Армаріс
Зв'яжіться з нами
Соцмережі