Верифікація мешканців при вході в мобільний додаток ДАХ

Завдання

Для мобільного додатка – Дах (твоя нерухомість у смартфоні), була потрібна верифікація номера телефону мешканців та представників керуючих компаній.
Завдання полягало в підключенні простої та зручної системи підтвердження користувачів з додатку на смартфоні та через веб-браузер.

Проблеми та складності до впровадження верифікації дзвінком

У процесі розробки мобільного додатка замовник проаналізував варіанти по верифікації користувачів і звернув увагу на новий вид підтвердження телефонного номера – через дзвінок.

Основна мета при виборі авторизації, полягала у простоті та зрозумілому способі авторизації для клієнта. Для того, щоб позбавити користувача введення нескінченно довгого коду з смс, був потрібен інший підхід у вирішенні завдання, і він був знайдений.

Як впроваджували

У процесі обговорення проекту ми запропонували 2 методи верифікації:

1. За допомогою натискання кнопки 1 в меню IVR
2. Код із 4-х останніх цифр вхідного номеру

Для тестування послуги ми надали API, щоб замовник мав можливість перевірити на практиці сервіс і вибрати найбільш зручний спосіб підтвердження.

Просте API дозволило програмісту замовника виконати всі необхідні роботи із взаємодії систем без нашої участі. У тестах, разом із легкістю сприйняття для клієнта, особлива увага приділялась стабільності сервісу та миттєвій доставці дзвінка.

Результати

Наступного дня, після тестування системи, замовником було ухвалено рішення про комерційний запуск проекту. Клієнт обрав верифікацію за допомогою натискання кнопки 1 в меню IVR.

Ми записали декілька варіантів голосового повідомлення професійним диктором та запропонували їх на вибір. Після затвердження запису та відповідного номеру для дзвінків, проект запустили в роботу.
  • Простий метод верифікації для своїх користувачів
  • Зручний спосіб підтвердження телефонного номера з комп'ютера та мобільного додатку
  • Особистий кабінет з усією статистикою та реальними номерами користувачів
  • 100% доставка дзвінка
  • Миттєва авторизація
  • Економія в 3 рази порівняно із СМС
  • Зниження до 0 кількість неуспішних верифікацій
Також замовник спростив для своїх користувачів верифікацію та виключив необхідність вводити нескінченно довгі та складні коди із смс.
Почніть заощаджувати на SMS авторизаціях вже зараз
Ми зробили сервіс максимально зручним для простої і швидкої інтеграції в ваш проект
Дивіться інші наші кейси
КЕЙС
КЕЙС
КЕЙС
Телефон
Пошта
Адреса
Київ, вул. Є. Сверстюка, 11Б, 2 поверх, бізнес центр Армаріс
Зв'яжіться з нами
Соцмережі