Верифікація гостей при списанні бонусів у Mafia та Casta

Завдання

Для національної мережі ресторанів MAFIA та CASTA необхідно було замінити пластикові картки лояльності на підтвердження особи гостя за його номером телефону.
Перед нами було завдання зробити просте та комфортне підтвердження контактних даних гостей та при цьому отримати реальний номер замовника.

Проблеми та складності до впровадження верифікації дзвінком

Раніше для накопичення бонусів гості проходили анкетування, де самостійно вказували свої дані. Після цього отримували пластикові картки, які часто не опинялися у гостя із собою і він не міг скористатися програмою лояльності.
В результаті ефективність програми лояльності знижувалася. Також була проблема, що багато гостей зовсім не хотіли заповнювати анкети.

Як впроваджували

Ми використали технологію одноразового коду. Користувач вносить свій номер телефону у форму на сайті або називає офіціанту, після чого йому надходить дзвінок, де кодом є 4 останні цифри вхідного номера.

Таке рішення дало відчутні результати у швидкості першого відгуку, що дозволило отримати додаткові реєстрації на сайті.

Для постійних клієнтів вхід у особистий кабінет став простим, адже тепер не потрібно вводити складний код із смс. Крім того, виявилося, що не всі SMS доставлялися на номери користувачів.

Результати

Нам вдалося підвищити зручність взаємодії відвідувача з сайтом на етапі заповнення даних для авторизації, окрім цього отримати гарантований спосіб доставки коду клієнту.

Також було вирішено питання зниження витрат на верифікацію більш ніж у 3 рази, тому що вартість дзвінка користувачеві починається від 10 копійок, а SMS від 35.
Почніть заощаджувати на SMS авторизаціях вже зараз
Ми зробили сервіс максимально зручним для простої і швидкої інтеграції в ваш проект
Дивіться інші наші кейси
КЕЙС
КЕЙС
КЕЙС
Телефон
Пошта
Адреса
Київ, вул. Є. Сверстюка, 11Б, 2 поверх, бізнес центр Армаріс
Зв'яжіться з нами
Соцмережі